Türkiyenin Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiyenin Paylaşım Platformu

>>>>>>>ForumTurkiye<<<<<<<

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kayseri meydan okuyor

YazarMesaj
By_İsmail
MODERATÖR
MODERATÖR
By_İsmail

Ruh Hali : Kayseri meydan okuyor Hosgor10
Takımı : Kayseri meydan okuyor 1446

Kayseri meydan okuyor Empty
MesajKonu: Kayseri meydan okuyor   Kayseri meydan okuyor EmptyÇarş. Ağus. 06, 2008 1:56 pm

Kayseri meydan okuyor 7_224857_kayseri_idman0608bb

Galatasaray'la 17 Ağustos'ta Süper Kupa maçında karşı karşıya gelecek olan Sarı-Kırmızılı takım, Kartepe'de hız kesmeden hazırlıklarına devam ediyor.

‘Taşlar yerine oturuyor’
Ligde ve kupada geçtiğimiz yıl başarılı bir görüntü çizen Kayserispor, yeni sezona da kupayla başlamakta kararlı... 17 Ağustos’ta Süper Kupa maçında Galatasaray’la karşılacak olan Sarı-Kırmızılı takım, İzmit Kartepe’de yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör Tolunay Kafkas, Kartepe’de daha çok taktik ağırlıklı idmanlar yaptıklarını belirterek, “Takımda taşlar yavaş yavaş yerine oturmaya başladı. Herşey istediğimiz şekilde devam ediyor. Kupa maçına kadar hazır hale geleceğiz” dedi.
Programda değişiklik
Yeni sezonda hedeflerinin şampiyonluk olacağını kaydeden Kafkas, “Bize kimsenin şans tanımadığını biliyorum. İsim olarak değil belki ama, yapacağımız işler açısından büyük takımlara kafa tutabilecek kapasitedeyiz. Bunu da Süper Kupa maçında herkese göstereceğiz. Ben futbolcularıma çok güveniyorum” ifadesini kullandı. Bu arada, Sarı-Kırmızılı takımın Almanya seyahatinde değişiklik yapıldı. Takımın, Düsseldorf yerine Galatasaray maçının oynanacağı Duisburg kentinde kamp yapacağı ifade edildi.

Kayseri meydan okuyor
1 sayfadaki 1 sayfası