Türkiyenin Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiyenin Paylaşım Platformu

>>>>>>>ForumTurkiye<<<<<<<

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

güzel sözler

2 posters
YazarMesaj
crazyWarrior
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
crazyWarrior

Takımı : güzel sözler 1447

güzel sözler Empty
MesajKonu: güzel sözler   güzel sözler EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 11:57 am

artık bu dunyada yok yerım bana dusman olmus eskı gunlerım hergun gulerken aglar oldu gozlerım gıttın ya bos kaldı ellerım tertemız duygularla sevdım senı en zor gunumde terkettın benı bulamazdın benım gıbı boyle sevenı degısteremedın sende su kahpe kaderımı

Saçımı süpürge yaptım elektrik süpürgesi çıktı beni terk etti..!

Aşkınla Olduk Derbeder Sevgin Bir Ömre Bedel Fenerbahceli Olmanın Gururu BİZE YETER !!

yaşanılası dünyanın ne tadı ne tuzu kaldı ömür denen şu zamanın çoğu gitti azı kaldı

temel e sormuşlar 1881 de ne oldu? atatürk doğdu 1884 de ne oldu? temel cvp vermiş atatürk 3 yaşına bastı

Güzellik Allah vergisidir, sivilce KDVsi

Hey garson! bana kalbim kadar yanik doner, dusuncelerim kadar karisik bir salata, acilarim kadar koyu bir kahve getir

Kendini mutlu hissediyorsan, bir yerde yine bir salaklik yaptin ve farkinda degilsin demektir. !

Dokuz parmaginda dokuz marifet var.Bir parmagiyla hep burnunu karistiriyor

AGLARSA ANAM AGLAR GERISI PLAYBACK YAPAR...

ruhun satılmışsa çarşı pazarda teselli arama boş sokaklarda mazin kirlenmişse lekesi çoksa güzelliğin neye yarar şerefin yoksa

bravo sana . hıssettırmedın bıle . güzel yalanlar sen için . ama ne oldu canım. sen beni değil kendini aldattın . sil sahte göz yaşlarını . tren çoktan kalktı.
ben hiç kimse için aglamadım oturupta aksamdam sabaha kadar ocagın batsın korkuyorum baş ucumda güleceksin ben ölünce

2 senedir yazmaya çalıştığın 500 sayfalık roman dosyana virüs girsin de, edebi hayatın bitsin!

kırıyorsa sözlerim bir daha konuşmam rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam rahatsız eden sevgim ise üzgünüm ona mani olamam
By_İsmail
MODERATÖR
MODERATÖR
By_İsmail

Ruh Hali : güzel sözler Hosgor10
Takımı : güzel sözler 1446

güzel sözler Empty
MesajKonu: Geri: güzel sözler   güzel sözler EmptyÇarş. Ağus. 06, 2008 2:26 pm

Paylaşım İçin Teşekkürler

güzel sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics