Türkiyenin Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiyenin Paylaşım Platformu

>>>>>>>ForumTurkiye<<<<<<<

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ya Beşiktaş ya Avrupa

YazarMesaj
By_İsmail
MODERATÖR
MODERATÖR
By_İsmail

Ruh Hali : Ya Beşiktaş ya Avrupa Hosgor10
Takımı : Ya Beşiktaş ya Avrupa 1446

Ya Beşiktaş ya Avrupa Empty
MesajKonu: Ya Beşiktaş ya Avrupa   Ya Beşiktaş ya Avrupa EmptyPerş. Ağus. 07, 2008 10:17 am

Kartal'ın 18 yaşındaki yıldızı Batuhan Karadeniz, "Yönetimle yeni sözleşme için görüşeceğim. Avrupa'dan teklifler var, anlaşamazsak gidebilirim" dedi.
7.8.2008

‘Hayal ediyorum’
Avusturya kampında sergilediği performansla alkış alan Batuhan Karadeniz, transferi hakkında FANATİK’e açıklamalarda bulundu. Fiziği ve yetenekleriyle teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın 17 yaşında şans tanıdığı Batuhan, “Sözleşmem seneye bitiyor. Yöneticilerimizle bir görüşmede bulunacağız. Umarım olumlu sonuçlanır. Ben kulübümü seviyorum ve burada kalmak istiyorum. Ancak hayalimde Avrupa’da oynamak var” diye konuştu.

‘7-8 öneri geldi’
Porto başta olmak üzere birçok kulübün resmi teklifte bulunduğunu belirten Batuhan, “7-8 takım beni istiyor. Büyüklerimizle görüşeceğiz ve konu hakkında değerlendirme yapacağız. Anlaşacağımızı düşünüyorum, yeteneklerimin farkındayım. Ancak ortak noktada buluşamazsak, aldığım teklifleri değerlendirebilirim” ifadesini kullandı. Maccabi Haifa karşılaşmasında başarılı bir oyun sergileyen Batuhan, attığı golle dikkat çekmişti.

Ya Beşiktaş ya Avrupa 7_224996_batu0708bb

Ya Beşiktaş ya Avrupa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-