Türkiyenin Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiyenin Paylaşım Platformu

>>>>>>>ForumTurkiye<<<<<<<

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

acı sözler (3)

2 posters
YazarMesaj
crazyWarrior
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
crazyWarrior

Takımı : acı sözler (3) 1447

acı sözler (3) Empty
MesajKonu: acı sözler (3)   acı sözler (3) EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 12:03 pm

Yıllardır bır kaç sozune kandıgım o sevdalı bakışlarında mutluluk aradıgım belkı benım olur dıye yanıldıgın o zalım guzel bu gece gelın oldu aradan yıllar gecsede sevıyorum senı sen coktan unutmuş olsanda benı ben unutmadım unutmayacgım senı yırmı bır aralık pazar gece dedıler dugun var sarıyer ilçesinde işte ozaman sıksaydım kurşunları begnıme gormeseydım senı beyaz gelın içinde artık mutluluk dilerım sana ben isyan ettıkçe sen mutlu ol zevk al bu yalan dunyadan bana yaptıgını yapma sevdıgın insana

ardımdan bir damla yaş döküceksen adımı andıkça ah çekiceksen kabrime bir parça gül dikiceksen ne olur yaşatma vurda öyle git gün gelirde birgün ararsan beni gelde gör aşkından kalan eserini seyret ateşinin düştügü yeri hasretin zulmünü görde öyle git

ATEŞİ AVUÇLAMAKMIŞ SENİ SEVMEK,BİLEMEDİM.ATEŞ ELLERİNİ YAKAR,SEN BENİM YÜREĞİMİ DAHA ÇOK YAKTIN..
Gönderen: CEZAYİR MENEKŞESİ Eklenme Tarihi: 14/04/2008

seni ilk gördügümde vurulmustum sana ama sen naptin kendini sevdirdin sonundada ardina bakmadan gittin !!!!

TOZ PEMBE HAYALLERİMİZ VARDI PEMBESİ GTTİ TOZU KALDI

dalgalar çarpışırken rüzgarlarda ,evimi özlerim o soguk yagmurlarda rastladım ya o gün gülüm sana yanarım sensiz geçen yillarıma ay`güneş` te sen vardın ya rüyalarımda...
Gönderen: edanur Eklenme Tarihi: 12/04/2008

sen (S)ana inan baskasına inanma sen (S)ana güven baskasına güvenme sen (S)eni sev baskasını SEVME sen sade (S) le ri (B) yap kimseye söyleme ( Yeni dogandan ) kırmızı

bır gun cıcekcının onunden gecerken bır gul gordum gul haykırırcasına dunyanın en guzel guluyum dıyordu gulu aldım guzel oldu ıcın degıl senı gorunce utansın dıye?:::::

bır gul yetıstırdım adını hayat kodum bakamadan soldurdum.yıne bır gul yetıstırdım adını kader koydum cektım kopardım.yıne bır gul yetıstırdım adını sevda koydum sevdım sevılmedım.ve oyle bır gul yetıstırdımkı adını ızdırap koydum sımdı yasatıyorum

yasıyorsan eger bır umudun olmalı varsa bır umudun bır sevenın olmalı varsa bır sevenın yanlız senın olmalı sana verılecek en buyuk ceza mutluluk olamalı

İnsan ya hayrandır sana ya düşman, ya hiç yokmuşsın gibi unutulursun Ya bir dakika bile çıkmazsın akıldan.
By_İsmail
MODERATÖR
MODERATÖR
By_İsmail

Ruh Hali : acı sözler (3) Hosgor10
Takımı : acı sözler (3) 1446

acı sözler (3) Empty
MesajKonu: Geri: acı sözler (3)   acı sözler (3) EmptyÇarş. Ağus. 06, 2008 2:35 pm

paylaşım için tşkrlr

acı sözler (3)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-