Türkiyenin Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiyenin Paylaşım Platformu

>>>>>>>ForumTurkiye<<<<<<<

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

acı sözler (4)

2 posters
YazarMesaj
crazyWarrior
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
crazyWarrior

Takımı : acı sözler (4) 1447

acı sözler (4) Empty
MesajKonu: acı sözler (4)   acı sözler (4) EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 12:05 pm

solmadan gel artık aşkımın gülü,olsada konuşsa kalbimin dili,küçücük dünyamda bir bilsen seni,görülmez yazıyla yazdım kalbime

okşayıp saçını seni sevmeden bir gün olsun mutluluğa ermeden göçersem dünyadan son bir defa görmeden çiçek atma mezarıma gel yeter ağlama baş ucumda dur yeter buda bana yeter

bir meyhane keşfettim mezarlıgın tam karşısında eyer birgün beni arayıpta bulamassan ya o meyhanadeyim yada tam karşısında

!!!keske cocuk olsam yenıden dustugum ıcın canım acısa cok kostugum için carpsa kalbım!!!!

hangimiz usanıp,hangimiz bıkacagız,hangimiz yıkılmadan sabahı bulacagız ben usanmam ben bıkmam ben onsuz yaşayamam ben her gece gizli gizli aglamasam uyuyamam ben hergece sessiz sessiz hıckırmasam uyuyamam

Eğer birgün ölürsem ,mezarımı derin kazsınlar,mezar taşımın üstüne ölüm ayırdı yazsınlar.Eğer birgün ölürsen mezarını benim yanıma yapsınlar, üstüne de kavuştular yazsınlar.

Sana verdiğim degere de sana lanet olsun neden bu kadar sevdim nesin sen be kimsin lanet olsun birgün gelecek anlayacaksın bi darbe yedigin zaman anlayacaksın insafsız

Gözümde Eski Bir Aşktan Kalma Tutku Damlacıkları Arkamda Diz Boyu Hatıralar Var Yırtmış Atmışım Herşeyi Bir Ben Kalmışım Ortada Bir De Sen İçimde Ta Şuramda Kendimden Geçiyorum Özlemişim Seni Bir Tanem Gel Döndür Beni Bu Yolardan Hadi Bekliyorum.

eğer sevgimin sözle duymak istiyosan bunu defalarca söylerim ama gerçekten ben sevgimisözle görmüyorum kalbimi açsaydın anlardın sana olan sevgimi AŞKIMMM.

Gelişin gibi onurlu olmalıydı gidişin ve öylesine bitişin demekki içimde büyüttügüm bir dev degil hiçtin gittin ve bittin.

güneşin bile buz tuttugu yerde eyer ateş görürsen bilki o ateş senin için yanan kalbimdir

caddelerde gesiyo bir delikankı cekmis esrarı kafası dumanlı yüreği yaralı bedeni facalı ama bir güzele sevdalı adı kalbimde saklı
By_İsmail
MODERATÖR
MODERATÖR
By_İsmail

Ruh Hali : acı sözler (4) Hosgor10
Takımı : acı sözler (4) 1446

acı sözler (4) Empty
MesajKonu: Geri: acı sözler (4)   acı sözler (4) EmptyÇarş. Ağus. 06, 2008 10:04 am

Güzel Paylaşım Paylaşım İçin Teşekkürler

acı sözler (4)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-